seyirTURK Android sorunlarını buradan paylaşalım.

seyirTURK Android Telefon uygulaması hakkındaki paylaşımlarınız.
Zlfkr
4
Teşekkür etti: 1 kez

Re: seyirTURK Android sorunlarını buradan paylaşalım.

Mesaj gönderen Zlfkr »

Güncellemeden sonrada özelleştirmeleri kumanda edemiyoruz (android 7 smart tv) cihazım
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Zlfkr mesajı için:
tengildetTuran_TurkazTeJR
Değerlendirme: 4.55%

myfranco
3
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen myfranco »

Ellerinize sağlık, her şey güzel ancak benim bir sorunum var. Bilgisayarda KODI üzerine, Mi Box S üzerinde hem KODI hem de apk olarak kurulu. IPTV kısmında IPTV 6 altında 3 tane Yeşilçam kanalı var. Birkaç gün önceye kadar bunlar açılırken, şu anda APK üzerinden açılmıyor. KODI üzerinde sorun yok ama APK üzerinde asla açılmıyor. Çok ilginç bir problem. Üye de oldum.Favorilere de ekledim. Yok, APK üzerinden çalışmıyor. Güncel olduğunu söylememe de gerek yok sanırım.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti myfranco mesajı için:

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2347 kez

Mesaj gönderen tengildet »

Zlfkr yazdı:
Sal May 26, 2020 6:25 pm
Güncellemeden sonrada özelleştirmeleri kumanda edemiyoruz (android 7 smart tv) cihazım
Düzeltiyoruz. yarın güncelleme vereceğiz.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
Turan_TurkazZlfkr
Değerlendirme: 3.03%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

hoogar
3

Mesaj gönderen hoogar »

Android TV de ( oreo ) kendiliğinden kapanma oluyor. 4 5 gün önceki sürümde bu sorun yoktu.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti hoogar mesajı için:

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

hoogar yazdı:
Prş May 28, 2020 12:56 am
Android TV de ( oreo ) kendiliğinden kapanma oluyor. 4 5 gün önceki sürümde bu sorun yoktu.
Tamamen kaldırıp tekrar yüklemeyi denediniz mi? İlk açılıştamı yapıyor yoksa açıldıktan sonra rastgele mi?
Turan_Turkaz
Değerlendirme: 1.52%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

hoogar
3

Mesaj gönderen hoogar »

tengildet yazdı:
Prş May 28, 2020 1:02 am
hoogar yazdı:
Prş May 28, 2020 12:56 am
Tamamen kaldırıp tekrar yüklemeyi denediniz mi? İlk açılıştamı yapıyor yoksa açıldıktan sonra rastgele mi?
Evet denedim. Ancak sonuç aynı oldu. Bir kaç farklı şekilde olabiliyor. İlki rastgele, herhangi bir anda, bunda özel bir durum bulamadım. İkincisi ise ilk açıldığında tam yüklenmeden örneğin favorilere tıkladığımda kapanıyor kendi kendine.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti hoogar mesajı için:
Turan_TurkazTeJR

Mars5151
3
Teşekkür etti: 1 kez

Mesaj gönderen Mars5151 »

Merhaba
Programda emeği geçenlere teşekkür ederim.
Mecool KM9 Android box kullanıyorum . Hem android hem de Kodi kurulumlarını yaptım.Android uygulaması için iki problemden bahsetmek istiyorum.

***Android programında son güncellemeden(27.05.2020) sonra random olarak programdan çıkış yapıyor. Bazen hitit logosondayken, bazen bir link seçtiğimde Launcher ekranına geri dönüyor. Bazen de hiç problemsiz çalışıyor. Kaldırıp, verileri temizleyip, yeniden kurulum yapıp, üye girişi yaptığımda da sonuç değişmedi...
*** Android uygulamasındaki "izlemeye devam et" kısmı kendisini güncellemiyor. İzleyip bitirdiğim filmler bu izlemeye devam et kısmında gözükmeye devam ediyor. Listeden kaldır gibi bir seçenek olsa çok güzel olacak.

Kolay gelsin..
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Mars5151 mesajı için:
Turan_Turkaz

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Mars5151 yazdı:
Prş May 28, 2020 1:17 pm
Merhaba
....
*** Android uygulamasındaki "izlemeye devam et" kısmı kendisini güncellemiyor. İzleyip bitirdiğim filmler bu izlemeye devam et kısmında gözükmeye devam ediyor. Listeden kaldır gibi bir seçenek olsa çok güzel olacak.
.....
İzlediğiniz filmler bir hafta sonra silinir otomatik olarak.
***Android programında son güncellemeden(27.05.2020) sonra random olarak programdan çıkış yapıyor. Bazen hitit logosondayken, bazen bir link seçtiğimde Launcher ekranına geri dönüyor. Bazen de hiç problemsiz çalışıyor. Kaldırıp, verileri temizleyip, yeniden kurulum yapıp, üye girişi yaptığımda da sonuç değişmedi...
Bazen çalışıp bazen çalışmaması ve yaptıklarınızda sonra aklımıza gelen ilk şey internet bağlantınızın sağlığı, sunucumuza bağlanamadığı zaman kendini atıyor olabilir, sunucunun sağlığını kontrol ettiğimizde 1 haftadır herhangi bir kesinti olmadığını görüyoruz. Bu durumda internetinizin stable olmadığı akla geliyor. Modeminizi bir kapatıp açmak fayda sağlayabilir.Ancak biz kodlara bakacağız. Teşekkürler.
Mars5151Turan_Turkaz

kdrykc23
3

Mesaj gönderen kdrykc23 »

Arkadaşlar Merhaba.Foruma yeni üye oldum.Seyirtürk android kullanıyorum.Android sürümü siteden indirip ayarlama izinlerini verip açtığımda sorunsuz çalışıyor.Ama uygulamayı kapatıp çıkıp tekrar girdiğimde uygulama sayfası donuk oluyor.Uygulamayı tamamen kapatıp uygulamalar ayarlar bölümüne girdiğimde yine açabiliyorum.Yani her seferinde aynı işlemi yapmak zorunda kalıyorum.Andoroid 9 sürümlü Tv Bov kullanıyorum.Kodi uygulamasında denedim orda sorunsuz çalışıyor.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti kdrykc23 mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

kdrykc23 yazdı:
Prş May 28, 2020 2:52 pm
Arkadaşlar Merhaba.Foruma yeni üye oldum.Seyirtürk android kullanıyorum.Android sürümü siteden indirip ayarlama izinlerini verip açtığımda sorunsuz çalışıyor.Ama uygulamayı kapatıp çıkıp tekrar girdiğimde uygulama sayfası donuk oluyor.Uygulamayı tamamen kapatıp uygulamalar ayarlar bölümüne girdiğimde yine açabiliyorum.Yani her seferinde aynı işlemi yapmak zorunda kalıyorum.Andoroid 9 sürümlü Tv Bov kullanıyorum.Kodi uygulamasında denedim orda sorunsuz çalışıyor.
Bu sorun bir önceki sürümde vardı düzeltmiştik. Ama kodları kontrol ederken buna da tekrar bakalım. Ama anladığım kadarı ile cihazınızda her seferinde ayarlardan izin vermeniz gerekiyor bu böyle ise cihazınız la ilgili bir durum olabilir.
Ancak cihazınızın ayarlarına girip ne izni verdikten sonra düzeliyor? Biraz daha açabilir misiniz?
Turan_Turkaz

Kilitli