seyirTURK Android sorunlarını buradan paylaşalım.

seyirTURK Android Telefon uygulaması hakkındaki paylaşımlarınız.
Kullanıcı avatarı
Turan_Turkaz
4
Teşekkür etti: 2132 kez

Re: seyirTURK Android sorunlarını buradan paylaşalım.

Mesaj gönderen Turan_Turkaz »

turbetfur yazdı:
Turan_Turkaz yazdı:
Çrş Eki 07, 2020 8:09 pm
turbetfur yazdı:
Aslında torrent te var bir Türkçe altyazısı yok. Stremio dan Türkçe altyazı olmadan izlenebiliyor. Bu Türkçe altyazı işine el atmak lazım
Şayet extern oynatıcı özelliği eklenirse mesela MX Playerla açtın filmi, film izlerken menüden altyazı sekmesinden sitelerden film adını girerek aratma yapabilirsin. Basit bir yöntem. Çok denedim böyle. Fakat her filmin türkçe altyazısını bulabilir misiniz işte onu diyemem. Resim

Gesendet von meinem VOG-L29 mit Tapatalk
Mxplayer da denedim hocam altyazı olmayınca olmuyor. Bu arada yeri burası değil ama ekim 15 yaklaştı ücret konusunda bir sonuç alındı mı? :)
Vallahi eski uygulamada olduğu gibi ne olursa seve seve destek olmaya hazırım. ResimSeyirTÜRKResim

Gesendet von meinem VOG-L29 mit Tapatalk

Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Turan_Turkaz mesajı için:
deşarjtengildet
Değerlendirme: 3.03%
Resim

Kullanıcı avatarı
deşarj
4
Teşekkür etti: 533 kez

Mesaj gönderen deşarj »

ustam bişey dikkatimi çekti de onu ileteyim dedim bu sorun sadece bendemi herkeste varmı bilmiyorum.Ben boxu kumandası ile kullanıyorum.Filmi diziyi seçmemde sıkıntı hiç yok ama izlemeye karar verip oynatma linklerinin olduğu kısma kumanda ile geçmiyor el mahkum mause ile tıklayıp geçebiliyorum o kısıma.Saygılar..
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti deşarj mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz
Samsung 55MU9000 Smart TV-1 Adet 90 lık sabit çanak-Mibox S 4K-Homatics Box R 4K

Kullanıcı avatarı
turbetfur
3
Teşekkür etti: 18 kez

Mesaj gönderen turbetfur »

karagoz yazdı:
Prş Eki 08, 2020 11:01 am
ustam bişey dikkatimi çekti de onu ileteyim dedim bu sorun sadece bendemi herkeste varmı bilmiyorum.Ben boxu kumandası ile kullanıyorum.Filmi diziyi seçmemde sıkıntı hiç yok ama izlemeye karar verip oynatma linklerinin olduğu kısma kumanda ile geçmiyor el mahkum mause ile tıklayıp geçebiliyorum o kısıma.Saygılar..
Bende sorun yok ustad ben xiaomi Mi TV stick kullanıyorum, boxtan farkı yok yani
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti turbetfur mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2359 kez

Mesaj gönderen tengildet »

Yok olmamalı , böyle bir şeyi ilk senden duyduk karagöz.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
deşarjTuran_Turkaz
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
turbetfur
3

"Sistemde mevcut id si olan dizilerin yeni bölümleri çıktıysa her gün saat 13:00 de eklenir,
yeni filmler, eski filmlerin yeni linkleri, sistemde id si olmayan diziler cumartesieri eklenir."
Böyle bir kural niçin var hocam? Yani kaynak sitelerde yeni bir film veya dizi çıkınca özellikle cumartesi günü niçin bekleniyor?
Turan_Turkaz
Değerlendirme: 1.52%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

sistem öyle kurulu.
Turan_Turkaz
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
Sarkastik
3
Teşekkür etti: 2 kez

Mesaj gönderen Sarkastik »

turbetfur yazdı:
Prş Eki 08, 2020 11:24 am
karagoz yazdı:
Prş Eki 08, 2020 11:01 am
Bende sorun yok ustad ben xiaomi Mi TV stick kullanıyorum, boxtan farkı yok yani
Evet böyle bir sorun var ama bendeki haliyle anlatayım. Bende philips android tv var, diyelim ki bir filmin sayfasını açtık, bildiğiniz gibi o ekranda filmle ilgili özet kısmı var ve hemen altta kaynak linkler var. Buradaki ilk link genellikle filmin imdb'deki fragman linki oluyor malum. Alta doğru ilerlediğinizde filmi izleyeceğiniz linkler sıralanıyor. İşte tam burada fragman linkinden sonra aşağı doğru ilerlemeyip kumandadaki yukarı yön tuşuna basarsanız yanlışlıkla falan kumandayla tekrar linklerin üzerine gelmiyorsunuz hiç bir şekilde. O anda konforumu bozup kalkıp air mausu almak zor geliyor açıkçası :D Ben bunun çözümünü şöyle buldum kendimce. Kumandadaki geri tuşu ile bir ekran geri gidip, filme tekrar tıklayınca herşey normale dönüyor.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Sarkastik mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
turbetfur
3

tengildet yazdı:
Prş Eki 08, 2020 1:30 pm
sistem öyle kurulu.
:D :D :D
tengildetTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Sarkastik yazdı:
Prş Eki 08, 2020 1:37 pm

Evet böyle bir sorun var ama bendeki haliyle anlatayım. Bende philips android tv var, diyelim ki bir filmin sayfasını açtık, bildiğiniz gibi o ekranda filmle ilgili özet kısmı var ve hemen altta kaynak linkler var. Buradaki ilk link genellikle filmin imdb'deki fragman linki oluyor malum. Alta doğru ilerlediğinizde filmi izleyeceğiniz linkler sıralanıyor. İşte tam burada fragman linkinden sonra aşağı doğru ilerlemeyip kumandadaki yukarı yön tuşuna basarsanız yanlışlıkla falan kumandayla tekrar linklerin üzerine gelmiyorsunuz hiç bir şekilde. O anda konforumu bozup kalkıp air mausu almak zor geliyor açıkçası :D Ben bunun çözümünü şöyle buldum kendimce. Kumandadaki geri tuşu ile bir ekran geri gidip, filme tekrar tıklayınca herşey normale dönüyor.
Detaylı geri bildiriminiz için çok teşekkürler. Kontrol edip çözüm üretmeye çalışacağız.
SarkastikTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
turbetfur
3

Sayın admin anladığım kadarı ile sizlerin program üzerinde direk bir mudahaleniz yok talepleri siz yazılımcı ya iletiyorsunuz oda gereğini yapıyor
Turan_Turkaz

Kilitli